עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

סתם איזו צעירונת עם ביטחון עצמי ששואף לאפס שאוהבת אינדי ומוכנה להקדיש את חייה לצפייה בתוכניות ריאליטי אמריקאיות שטוחות ומבדרות או לשכיבה עצלנית על הספה ולצפייה בקלאסיקות מוזרות שאף אחד לא מכיר ( הקלאסיקות היה הגדרה שלי ורק שלי) ושפיכת נהר מעיניי החומות והגדולות בצפייה מחודשת שוב ושוב ב"חמש ילדות יפות".

אבל לא, במקום זה אני בשנה הראשונה של התיכון, כועסת על עצמי על זה שאני בכלל פה, כותבת. כי כשמסיימים כל יום בשבע וחצי את הלימודים, כל מה שנשאר לעשות בזמן הפרטי זה- לחרוש

*הבלוג מוקדש לססיליה ליסבון, האחות החיוורת אפופת הילת הקדושה מבין האחיות ליסבון, שהייתה רק בת 13 כשהלכה ראשונה וכאשר מצאו אותה, צפה בבריכה הורדה שלה, עיניה צהובות כשל מי שאחז בו הדיבוק וגופה הקטן מדיף ריח של אישה בוגרת, נבהלו הפרמדיקים מהרוגע שלה עד כדי כך שקפאו במקומם
חברים
i don't careהדסhumanemma.vs.lifeits just me .doctor H
LonelyGirlThat GirlRainHere To LoveSuzanThe Cheshire Cat
ORIYALIsandyסאן:)gamer girlנערת הגורלדניאל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הבטחה שאפתנית

02/12/2014 22:49
Lana
בית ספר, אני, חיים, יחסים, אהבה, בנים

חלקן יוצאות עם י"בניקים. לא כאלה מהסוג שהייתי בוחרת. מבנה גופם ללא ספק מתקבל על הדעת (הגובה משנה לי מאוד, למרות שאני פצפונת). אך פניהם, חסרי פרופורציות לחלוטין. אפם ארוך מדי וחיוכם משקף בצורה הברורה ביותר את השעות שהם ביזבזו בכנסי גיקים למיניהם. גיקים זה כל מה שאפשר למצוא בבית הספר שלי. גיקים או היפסטרים, ילדי אינדי וגראנג'רים למיניהם. זה מקובל עלי לחלוטין. אני אוהבת את המראה החנוני במקצת. אנחנו כולנו כאלה בבית הספר שלי. למרבה הפלא גם אצלנו אפשר למצוא חופן של בנים שנראים טוב מספיק. העניין הוא שהם גם חכמים, חכמים מדי. אנשי שיחה באמת. כל החבילה, לא?

אצלנו סקס זה עניין שבשגרה, או לפחות כך אומרות השמועות. סיפורים מלוכלכים על לסביות בחדרי יומיים עוברים מפה לאוזן, סיפורים על מערות סקס וחדרים שאם אתה במקרה ישן בהם "כדאי שתביא מזרון חדש או לפחות סדינים עבים מאוד". סמים ואלכוהול לעומת זאת ממש לא פופולרים, גם סיגריות לא. 3 חודשים שלא שמעתי על נערים ונערות צורכי סמים ואלכוהול. הסיפור היחיד הוא על החבאת סמים בפסל של יצחק רבין. הפסל שעומד ממש מתחת לאפם של מורים ומדריכים, נעשה מברזל על ידי תלמידה שנים רבות קודם לכן. הוא בעל פיתחה גדולה בראשו של רבין. ואני לא יכולה שלא לחשוב שהפיתחה היא, ולא אחרת זו המסמלת את רציחתו. כמובן, שהפיתחה היא המקום המושלם להחבאת סמים. וכמובן, שגם מצאו את האשמים וגירשו אותם. למרות שהסיפור קרה לפני שנים רבות מכמה שביכולתנו לספור, הוא עדיין אגדה. "אתם ילדים טובים" אומרים לי. אני כן. אבל, לא כולם כאלה. זה שזה בית הספר למחוננים ומצטיינים זה לא אומר שאנחנו לא מתבגרים. העניין הוא עם מחוננים שכל הזמן קדחו להם כמה הם טובים, ומבחנים? הם היו בדיחה בשבילם. בלי ללמוד היו להם מאיות. כך שמסתבר שבית הספר לחנונים מלא בתלמידים שלומדים עד שבע וחצי בערב שיעורים מעניינים מאין כמוהם, אך בזמנם הפנוי הם יושבים ומתבטלים. לא כי קל להם מדי, אלא כי היה להם קל מדי והם התרגלו להתבטל.

"זכית, זכית, זכית ללמוד שם" אומרים לי. ובאמת זכיתי. כבר לא אכפת לי מהציונים שהיו הדבר היחיד שהחזיק אותי עובדת ב-9 השנים שלי במערכת החינוך. בשנה העשירית, אני אסירת תודה על ההזדמנות שניתנה לי להעביר 3 שנים של הרחבת אופקים, למידה משמעותית וקריאה של הרבה הרבה הרבה קלאסיקות. וכן, אני כמובן יודעת שציונים טובים לא יצאו לי משם. כי אני כבר לא הכוכבת של בית הספר, כבר לא זאת שנועדה לגדולות. עכשיו אני רק אחת מעוד כמה בני נוער שעברו תהליך קבלה ארוך ומייגע שבסופו, הובחנו מעל הממוצע.

אתמול קיבלתי רשימה של קלאסיקות, קלאסיקות שגם ההורים שלי קראו. וכמובן שהם התלהבו מאוד לגלות שבכיתה י' אחת המטלות שלנו היא לקרוא קלאסיקה מהסוג הזה. אבל, יותר מהכל אני התלהבתי. בארץ ישראל של היום קלאסיקות הן מחוץ לחומר הלימודים גם באוניברסיטאות. "זה לא כמו פעם, בברית המועצות שהנחילו לנו כבר מגיל צעיר את המוסר של למידה וקריאת קלאסיקות בעלות מגע קסמים נצחי בעולם", ההורים שלי תמיד מציינים בפני. הבחירה כמעט בלתי אפשרית מתוך רשימה שכל אות בה מדליקה לי אש בעיניים, אש חדשה, מיוחדת, אש של השכלה כללית ורחבה. פילו= אהבה סופיה= חכמה. פילוסופיה= אהבת החכמה.

הבטחתי לעצמי הבטחה שאפתנית ביותר. לסיים את כל הקלאסיקות שברשימה עד שימלאו לי 18. ואני מבטיחה לעמוד בה. אתם עוד תראו. הדס
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: