עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

סתם איזו צעירונת עם ביטחון עצמי ששואף לאפס שאוהבת אינדי ומוכנה להקדיש את חייה לצפייה בתוכניות ריאליטי אמריקאיות שטוחות ומבדרות או לשכיבה עצלנית על הספה ולצפייה בקלאסיקות מוזרות שאף אחד לא מכיר ( הקלאסיקות היה הגדרה שלי ורק שלי) ושפיכת נהר מעיניי החומות והגדולות בצפייה מחודשת שוב ושוב ב"חמש ילדות יפות".

אבל לא, במקום זה אני בשנה הראשונה של התיכון, כועסת על עצמי על זה שאני בכלל פה, כותבת. כי כשמסיימים כל יום בשבע וחצי את הלימודים, כל מה שנשאר לעשות בזמן הפרטי זה- לחרוש

*הבלוג מוקדש לססיליה ליסבון, האחות החיוורת אפופת הילת הקדושה מבין האחיות ליסבון, שהייתה רק בת 13 כשהלכה ראשונה וכאשר מצאו אותה, צפה בבריכה הורדה שלה, עיניה צהובות כשל מי שאחז בו הדיבוק וגופה הקטן מדיף ריח של אישה בוגרת, נבהלו הפרמדיקים מהרוגע שלה עד כדי כך שקפאו במקומם
חברים
i don't careהדסhumanemma.vs.lifeits just me .doctor H
That GirlRainHere To LoveSuzanThe Cheshire CatORIYALI
sandyסאן:)gamer girlנערת הגורלדניאל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

נערת השמש השוקעת

26/02/2015 18:17
Lana

ריציתי את אדם וחווה, לא ריציתי את עצמי.

ריציתי את עצמי, לא ריציתי את אדם וחווה. 

התכסתי לאט בעלים, נעלמתי. אני עדיין מתכסת, עדיין נעלמת. נגלת ונעלמת תכופות. בכוחות הישיבה משכנעת לב כואב שהמצב יציב מאין כמוהו, מנחמת את עצמי שהוא יציב יותר מהיום של אתמול, משתכנעת שעוד כמה ימים הכל יעבור. 

דיכאון הוא לילה ללא כוכבים. הוא נגלה ונעלם תכופות, משאיר כמה לילות מוארים, רק כדי להקשות על המעבר. הוא משלה ומחורר, גורם לך לשכב במיטה בלילות חסרי שינה ולזכור לילות שטופי כוכבים בהם המיטה הייתה חמה והשמיכה כיסתה עד הראש, מנחמת, כאומרת: "את יכולה לישון עד שלוש". 

יש אנשים שנוטים לתחלופות מצב הרוח. אולי זו מחלה נפשית מהסוג הנפוץ, פסיכוזה הטבועה בראשית האדם מהיוולדו ומוכנה להתפרץ בכל רגע. היא מחכה לקצה נשרף שיפעיל מיד את מהלך ההיטמעות בין עלי שלכת בוכים, נעים וזעים. ואנחנו נלחמים. כחושבים שיש מוצא מתוך המנהרה. אבל המנהרה תלולה היא ודביקה, והלילה לעולם לא יתן מנוחה, הוא לא ישכיח מאומה. 

"תנחמי את עצמך יקירה כי מחר כבר לא יהיה כל כך נורא".

בין הצללים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: