עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

סתם איזו צעירונת עם ביטחון עצמי ששואף לאפס שאוהבת אינדי ומוכנה להקדיש את חייה לצפייה בתוכניות ריאליטי אמריקאיות שטוחות ומבדרות או לשכיבה עצלנית על הספה ולצפייה בקלאסיקות מוזרות שאף אחד לא מכיר ( הקלאסיקות היה הגדרה שלי ורק שלי) ושפיכת נהר מעיניי החומות והגדולות בצפייה מחודשת שוב ושוב ב"חמש ילדות יפות".

אבל לא, במקום זה אני בשנה הראשונה של התיכון, כועסת על עצמי על זה שאני בכלל פה, כותבת. כי כשמסיימים כל יום בשבע וחצי את הלימודים, כל מה שנשאר לעשות בזמן הפרטי זה- לחרוש

*הבלוג מוקדש לססיליה ליסבון, האחות החיוורת אפופת הילת הקדושה מבין האחיות ליסבון, שהייתה רק בת 13 כשהלכה ראשונה וכאשר מצאו אותה, צפה בבריכה הורדה שלה, עיניה צהובות כשל מי שאחז בו הדיבוק וגופה הקטן מדיף ריח של אישה בוגרת, נבהלו הפרמדיקים מהרוגע שלה עד כדי כך שקפאו במקומם
חברים
i don't careהדסhumanemma.vs.lifeits just me .doctor H
That GirlRainHere To LoveSuzanThe Cheshire CatORIYALI
sandyסאן:)gamer girlנערת הגורלדניאל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כיוון שאני אישה

01/05/2015 18:36
Lana
"את עושה עושה שטויות, את עושה שטויות". אני יודעת שאני עושה שטויות, אבל זה לא מה שיגרום לי לא לעשות אותן. האימפולסיביות והרגש של ההווה תמיד חזקים יותר מהרגשות הצפויים או מאלו שכבר נחוו. כרגע האימפולסיביות שלי חוצת גבולות ומצד שני יש בה דיאלקטיקה שרק מוסיפה על הסבל. היום אני רוצה ומחר כבר לא וביום שאחרי ארצה שוב. ואולי אני לא רוצה בגלל התוצאות, בגלל קושי חדש שיווצר? ואולי אני רוצה כי עכשיו קשה ועוד מעט כבר לא יהיה קשה?
אני לא יודעת. בכל מקרה, בעוד מספר חודשים בעזרת השם כבר אדע. וכשכבר אדע אראה את התקופה הזו כעוד מכשול קטן, קל. אני אתחיל להשתגע בגלל משהו חדש, והאימפולסיביות שלי תשכנע אותי שמה שיפריע לי באותו רגע, לא היה חשוב ממנו מעולם. אני אבזה את הרגע של היום וזו רק תזכורת לאני העתידית. אני רוצה שתדע שעכשיו באמת קשה וזה לא סתם.

"כיוון שאני אישה, עליי לעשות מאמצים בלתי רגילים כדי להצליח. אם אכשל, איש לא יאמר "אין לה את מה שנדרש", הם יאמרו "לנשים אין את מה שנדרש"-  קלייר בות' לוס.
Elainשמי הוא גיאThe Cheshire Catvery strange girl
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: